KARBONAS, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
KARBONAS, UAB

KARBONAS, UAB

Duke u kthyer metal, Enë prej argjile, Energjia dhe burimet natyrore, Formica, Gomë +13

S. Lozoraičio g. 39, Garliava
LT-53228, Kaunas, Lituani
+370 37393 925
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 134601674
Kodi vat: 346016716
Ss code siguruesi: 444802
Ore pune
I-V 8:00-17:00

- KARBONAS, UAB

Link të Karte biznesi

Certifikata


Gazelė 2015
Stipriausi Lietuvoje 2013
Stipriausi Lietuvoje 2012
Stipriausi Lietuvoje 2011
Gazelė 2014
Gazelė 2013
lart

Hartë


lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Faqja e internetit

Adresa e internetit: www.karbonas.eu

Emri site: UAB „Karbonas"

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 5.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


POLITECA, UAB
MŪSŲ NAMAS, UAB
TECHRANGA, UAB
HIDRAULINĖS SISTEMOS, UAB
SAPA PROFILIAI, UAB
VIDALSTA, UAB
LANKSTI LINIJA, UAB
KAGNETA, UAB
ŠELTERUS, UAB
AGROSERVIS, UAB
REECON STEEL, UAB
FASA, AB
METALIKA LT, UAB
SKORPIONAS, UAB
STENGEL LT, UAB
VR STYLE, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi KARBONAS, UAB Karte biznesi